KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15935013
nr 1593 5013
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 55/260, daterad 84. Bildmått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:10:33
24/1 17:53:36
Jukka Vänttinen
nr 1593 5013
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 29 januari 2024 |
24/1 17:53:36 | 1 | Vinnande bud |